O mnie

Blog

Sklep

Kontakt

Olgierd Annusewicz 


 
NIP 118 091 80 12


REGON 140 301 902

Polityka prywatności

Regulamin szkoleń

Projekt i wykonanie: Zuzanna Porzezińska

Oferta

Szkolenia

Doradztwo

Projekty online

Mentoring

Olgierd Annusewicz Pomoc w skutecznym komunikowaniu. Retoryka, erystyka, wizerunek, mowa
Olgierd Annusewicz Pomoc w skutecznym komunikowaniu. Retoryka, erystyka, wizerunek, mowa

Dr hab. Olgierd Annusewicz

Mam dwa życia zawodowe. Od 2000 roku wykładam na Uniwersytecie Warszawskim, prowadzę zajęcia z retoryki i erystyki, sztuki negocjacji, komunikacji politycznej, zarządzania marką, wywierania wpływu i innych przedmiotów, których wspólnym mianownikiem jest komunikacja. W swoim drugim życiu zawodowym jestem trenerem i konsultantem, pracuję z ludźmi biznesu i dla ludzi biznesu. Specjalizuję się w szkoleniach z autoprezentacji, prezentacji, wystąpień publicznych i komunikacji, a w szczególności z perswazyjnego użycia języka - jestem autorem podejścia Przekonywanie bez pokonywania, którego uczę podczas webinarów, treningów grupowych i indywidualnych mentoringów i warsztatów. Prowadzę także szkolenia z negocjacji i zarządzania ludźmi. Łączę tematykę i doświadczenia z różnych dziedzin, realizując autorskie programy szkoleniowe. 

 

Doradzam w obszarze kształtowania wizerunku i prezentacji marketingowych. Zarządzałem projektem rebrandingu jednej z firm konsultingowych specjalizującej się w zarządzaniu projektami, następnie przez pięć lat odpowiadałem w niej za marketing i wspierałem pion HR. Jako konsultant wspieram budowanie i funkcjonowanie zespołów projektowych. Jestem autorem narzędzi do efektywnego planowania rozwoju zawodowego członków zespołów projektowych. 

 

Mam też doświadczenie w zarządzaniu informacją w sytuacjach kryzysowych w dużych korporacjach. Byłem członkiem Zespołów ds. Kryzysowych. Opracowywałem procedury komunikowania kryzysowego,  przygotowywałem i prowadziłem szkolenia z komunikacji w sytuacjach kryzysowych. Jestem też autorem modelu zarządzania ryzykiem komunikacyjnym związanym z realizacją projektów oraz zmian społecznych. Na swoim koncie mam także publikacje z zakresu komunikacji kryzysowej.

 

Szkoliłem i doradzałem osobom pracującym w organizacjach pozarządowych, politycznych, naukowych oraz biznesowych w tym: Abbot Labboratories, AIG Bank, Allianz Polska, Baker&McKenzie, Bayer Healthcare, BIK, Bumar Łabędy, Cadbury Wedel, Carrywater Consulting, Celon Pharma, Commercial Union (Aviva), Compensa, Frito Lay Poland, Glaxo, Krajowa Szkoła Administracji Publicznej, K&K Kulikowska i Kulikowski, KMD, ING Bank Śląski, Jeronimo Martins, Lafarge, Nordea, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Netia, Bank PEKAO, Pepsi-Cola General Bottlers Poland, PGE Energia Ciepła, Polskie Linie Lotnicze LOT, RK Legal, SAP Hybris, Squire&Sanders, Syncron, Torfarm, Polska Telefonia Cyfrowa,  Śnieżka, Volvo Polska Samochody Ciężarowe, Zepter International Poland. Mam też doświadczenie w szkoleniu za granicą, w języku angielskim.

WSPÓŁPRACUJĘ Z :